Güncel Trend Moda Bilgileri
2015 Quicksilver Deniz Şortu
9 Haziran 2015
yeni-moda

2015 Quicksilver Deniz Şortu

Quicksilver markası gün geçtikte daha fazla kitle tarafından rabet gören bir marka olmaya devam etmektedir. Genel olarak bütün ürünlerinde kaliteyi benimsemiş olan bir markadır. Bu konumuzda size sadece deniz şortlarından bahsetmek istiyorum.

Quicksilver deniz şortları çoğunlukla board şort yani sörfçülerin tercih ettiği diz kapağına yakın şortlar üretmektedir. Fiyat olarak pahalı olarak gözükse de kalite olarak çok kalite şortlar üretmektedir. Yavaş yavaş kitlesini arttıran bu firma ürün kalitesine oranla şort fiyatlarında dengeyi tutturmaktadır. Markanın birçok sahte ( imitasyon , fake ) şortları mevcuttur buda markanın fazla tanınmış olduğunu göstermektedir. Fakat bu imitasyon şortlar dışarıdan bakıldığında kolaylıkla anlaşılmaktadır.

2015 Yeni Sezon Quicksilver Boardshort Modelleri

mavi-quicksilver-deniz-şortu

quicksilve-beyaz-çiçek-desenli

quicksilver-kısa-deniz-şortu

renkli-quicksilver-boardshort

sarı-yeşil-quicksilver-deniz-şortu

Bir önceki yazımız olan Erkek Nişan Takım Elbisesi başlıklı makalemizde damat, elbise ve fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Bayan Deri Ceket Modelleri

Evet yaz ayı açıkçası bitmiş görünüyor. Ne kadar yaz aylarını sevsekte deri ceket ile tarzımızı ortaya koymayı da seviyoruz. Deri...

Kapat