Güncel Trend Moda Bilgileri
Açık Renk Takım Elbiseye Uygun Gömlek Seçimi
16 Aralık 2012
yeni-moda

Açık Renk Takım Elbiseye Uygun Gömlek Seçimi

Açık renk takım elbiseler ile giyilebilecek gömlekler içinde bulunduğumuz mevsimlere göre kombinlenebilir. Örnek verecek olursak ekü bir takım elbisenin içinde uçuk mavi , yumuşak yaka bir gömlek sizi stil sahibi hissetmenizi sağlayabilmektedir. Açık renk takım elbiselerde gömlek rengi daha belirgin bir renk seçebilirsiniz. Desenli veya çizgili bir gömlek tercih edecekseniz gömleğin içindeki tonlarda bir mendi ile şekillendirebilirsiniz.

Ceket ve gömlek renklerin göre ayakkabı ve kemer renkleri çok açık tonlarda olmaması gerekmektedir. Krem renkli bir takım elbise içine uçuk mavi bir gömlek vede arasına desenli dokulu bir kravatla tamamlayabilirsiniz.

Açık renkli takım elbiselerle giyeceğiniz aksesuarların renkleri takım elbisenizden koyu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

açık-renk-takım-elbise

Bir önceki yazımız olan Desenli Gömleğe Uygun Kravat Seçimi başlıklı makalemizde fit gömlek, kareli ve nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:gömlek renkleri,krem takım elbise,krem rengi takim elbise,spor takım elbiseler,krem takım elbise modelleri,gri takım elbise içine gömlek,siyah takım,krem tonlarında açık renkli çizgili takım elbise,Krem takim elbiseye hangi gomlek gider,takım elbisede ayakkabı Rengi seçimi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Desenli Gömleğe Uygun Kravat Seçimi

Belirgin desenler daha sakin ve daha az belirgin desenler ile takımlanmalıdır. Örnek olarak belirgin kareli bir gömleğe hemen göze çarpmayacak...

Kapat