Güncel Trend Moda Bilgileri
Dar Kesim Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz
26 Aralık 2012
yeni-moda

Dar Kesim Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Dar kesim pantolonlar 40 beden altı erkeklerin giyebilecekleri pantolonlardır. Bunun nedeni potluğu daha fazla olmasıdır. Eğer 40 beden’in üstünde bir kişi iseniz potluk yapar buda pantolondaki hataları göstermektedir. Aslında bu pantolonun hatası değil vucudunuzun hatasıdır. 40 Bedenin altında giydiğiniz zaman dar kesim pantolonu sizi daha rahat ettirecektir. Bunun için pantolonu iyi göstermeniz için iç çamaşırınızıda slip olarak tercih etmeniz gerekmektedir. Boxer giydiğiniz zaman daha çok potluk yapacaktır ve sizi daha çok rahatsız edacektir. Kesinlikle dar kesim pantolonlarda arka cepsiz ve pilesiz pantolon tercih etmeniz gerekir. Vede kesinlikle astarda kullanmamanız gerekmektedir.

40 Bedenin altı uzun boylu , kısa boylu , orta göbekli her türlü erkeğin giyebileceği bir pantolondur. Fakat önemli olan arkada cebin olmaması , içinin astarsız olması ve pilesiz olması gereken bir pantolondur. Eğer bacağınız futbolcu bacağı ise kesinlikle oturduğunuz zaman dar kesim pantolon ile rahat edemezsiniz. Onun için ince fit olan vucutlarda seçmelisiniz. Hafif bir göbek olduğu zaman yine dar kesim pantolonu kullanabilirsiniz. Fit pantolonlarda paça kısmı dar geldiğinden dolayı kesinlikle duble paça tercih etmemeniz gerekmektedir.

pilesiz-pantolon-dar-kesim

Bir önceki yazımız olan Açık Renk Takım Elbiseye Uygun Gömlek Seçimi başlıklı makalemizde açık renk, bej ve fit kesim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:dar kesim pantolon erkek
Etiketler:

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
2016 Sonbahar Modası

Yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde sonbahar modası hakkında bilgi edinerek kıyafet ve aksesuar seçimlerimizi gözden geçirmek mantıklı olacaktır. Mevsim...

Kapat