Güncel Trend Moda Bilgileri
Erkek Japon Style Giyim
22 Kasım 2012
yeni-moda

Erkek Japon Style Giyim

Bir önceki konumuzda bayanlar için japon modasını tanıtmıştık şimdi erkek japon style yani daha çok asya ülkelerinin modasından bahsedicez.

Öncelikle şunu unutmayın asya ülkelerindeki insanların vucut yapısı ile diğer ülkelerdeki insanların vucut yapısı tamamen farklıdır. Asya ülkelerindeki insanlar minyon olarak tabi edilen zayıf ve ufak boyludurlar normallere göre yani. Giysilerinizide buna göre seçmeniz gereklidir eğer internet üzerinden alışveriş falan yapıyorsanız.

Japan modasında bayanlar için birkaç öneri bilgi vermiştik diğer konularımızda. Erkekler içinde aynı konular devam etmektedir. Japonların kıyafetlerinin bukadar ilgi çekici olmasının en büyük nedeni sıradan modeller olmaması hepsinin değişik tarzlarda olmasıdır. Vede slim fit modeller yaptıkları için kendi vucutlarında iyi durmasıdır.

Size birkaç japon style erkek modellerinden göstericem.

Bir önceki yazımız olan Kısa Boylu Erkekler İçin Giyim Önerileri başlıklı makalemizde bodur erkek, kısa boylu erkek ve öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:japon style erkek giyim,erkek tarz giyim,erkek yelek,japon style erkek ceket,japon giyim erkek,japon style giyim,japon style giyim erkek,erkek yelek modelleri,japon style mont,japon style yelek

Bir Yorum Bırak

6 adet yorum var.

 1. osman bakım dedi ki:

  bu üstteki gri yelekten nerden bulabilirimmmm

 2. Evo dedi ki:

  Gri yelekli olan ürünü nasıl alabilirim araştırıyorum hiç biyerde yok gittigidiyorda satışı yok.

  • yeni-moda dedi ki:

   gittigidiyordan japon styla yelek diye aratırsanız muhtemelen çıkar. veya ebay’danda araştırabilirsiniz gittigidiyordakilerde ebaydan alıyorlar zaten.

 3. Evo dedi ki:

  Gitti gidiyorda araştırdım bulamadım olanlarda satışı kaldırılmış

  • yeni-moda dedi ki:

   Ebay’dan “Waistcoat Vest” diye aratın erkek giyim kategorisinde daha sonra sol taraftaki menüden gri rengi işaretleyin oraya bakın orda mevcut.

   NOT : Yurtdışından geldiği için teslim süreleri 15-30 gün civarı olmaktadır. Birde almadan önce kişinin kaç satış yaptığına vede iyimi kötümü diye yorumları kontrol ediniz. Olabilecek problemler bizim sorumluluğumuzda değildir.

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Bayanlar için Sonbahar – Kış Sokak Modası

Bu sezon geçen sezonlara göre düz renklerden daha çok renkli bir sonbahar kış sezonu olacak gibi gözüküyor. Geçen sezon gibi...

Kapat