Güncel Trend Moda Bilgileri
Erkek Nişan Takım Elbisesi
7 Haziran 2015
yeni-moda

Erkek Nişan Takım Elbisesi

Evlenme arifesinde olan çiftler önce nişan yapmaktadırlar. Söz ve nişanda giyilecek kıyafet seçimlerinde çok fazla hatalar yapılmaktadır. Bu hataları aza indirmek için böle bir konu açmam gerektiğini düşündüm. Çoğu site sadece bayanların nişan kıyafetlerinden bahsedildiği dikkatimi çekti fakat erkekler için takım elbise seçimleri nasıl olmalıdır bu konu hakkında bilgiye ulaşamadım. Araştırmalarım sonucunda yardımcı olabilecek birkaç önemli noktayı anlatmak istedim.

Öncelikle söz veya nişanda takım elbiseyi seçerken boyunuza göre ceketin düğme sayılarını ayarlamalısınız. Eğer uzun boylu iseniz tek düğmeli ceketlerden uzak durmanız gerekmektedir. Kısa boylu kişiler tek düğmeli ceket kullanmalıdır.

Yapılan en büyük diğer hata ise garson , muavin gibi terimlerle ifade edilen kıyafet seçimidir. Bu kıyafet seçimi siyah takım elbise altına beyaz gömlek vede siyah kravattır. Nişan veya sözlerde takım elbisesi seçerken siyah rengi az tercih etmeniz önerilir. Eğer illede siyah renk tercihi yapacaksanız da kravat ve mendil renklerini eşiniz olacak bayanın kıyafetine göre ayarlamalısınız. Bu sayede hem sıradanlıktan kurtulur hemde eşinizle uyum içinde daha hoş bir görüntü elde etmiş olursunuz.

3 düğmeli takım elbisesi

gri takım elbise

lacivert yelekli takım elbise

mavi nişanlık takım

mavi nişanlık takım elbise

parlak mavi renk nişan elbisesi

Bir önceki yazımız olan Yazlık Erkek Klasik ve Spor Kombin başlıklı makalemizde erkek giyim, konbin ve öneri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:adidas yüksek taban erkek ayakkabı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
2013 Kot Gömlek Modası

Spor giyinmekten hoşlanan bayanlar müjde! Uzun zamanlardan beri spor giyinmeyi seven bayanların kullandıkları kot gömlekler 2013 ilkbahar yaz koleksiyonların da...

Kapat