Erkekler İçin Kıyafet Seçimi

Erkekler gündelik yaşamlarında gidecekleri yere göre kıyafet seçimlerinde baya zorluk çekmektedirler.

Düzenli bir iş hayatı olan ve ciddi bir yere davet edilen erkekler için iş biraz daha kolaydır. Çünkü seçenekler yalnızca klasik takım elbise üzerine olacaktır. Ancak bu hususta da bir çok farklı kombinasyonlar olduğu için uyumlu ve şık giyinmek pekte kolay değildir. Bir iş yemeği veya bir iş görüşmesine katılıcak olan erkeklerin siyah renkten uzak durması gerekmektedir. Kıyafet seçiminde koyu renkli ancak boğuculuktan uzak daha çok grinin ve kahvenin tonlarını içeren takım elbise seçmelidirler.

Kravat seçimlerinde çizgili açık renklerin kullanılması takım elbisenin genel koyuluğu içinde ki boğuculuğu atmasını sportif bir görüntü çizmesini sağlayacaktır.

İş hayatı dışında sosyal çevresi ile etkinliğe katılacak ya da sadece gezme amaçlı dışarı çıkarken özgürce hareket etmesini sağlayacak giyim tarzı ise spor tarzdır. Bir çok erkeğin spor tarzını tercih etmesinde ki neden doğasında ki özgürlük ve rahatlığa olan düşkünlüğüdür. Spor giyim erkeği sınırlandırmayan ona özgürlüğün tadını yaşatan bir tarzdır. Sadeliği ve rahatlığı onun doğasına adeta ayna tutmaktadır. Spor giyim derken tek bir model olarak değil gideceği veya yapacağı aktiviteye göre ayırmalıyız. Sportif aktivilerde dış görünümden ziyade rahatlığa önem verildiği için ince kumaşlı eşofman altları veya diz boyunda ki kapriler erkek için tercih edilebilir kıyafetlerdir. Bunun yanında ince t shirtler yada ince askılı sıfır kollular vücutlarına güvenen ve bunu cesurca sergileyebilen erkeklerin seçimi olabilir. Bir sosyal aktivitede yada bir arkadaş buluşmasında mevsimine göre kanvas, keten yada jean pantolanlar tercih edilebilir.Bunun yanında spor ayakkabılar bu kıyafetlerde güzel bir kombinasyon oluşturacaktır. Aktivitelerde mevsimsel olarak ince dar boğaz kazaklar, sweatler, t shirtler yine spor giyimin parçası olarak tercih edilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Ten Renginize göre Moda - Erkek başlıklı makalemizde indirimli, ten rengine göre kıyafet ve vucut yapısına göre giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:erkek giyim tarzları,spor takım elbise,erkek japon style,ceket altına ne giyilir,spor tarz giyim erkek,kot pantolon erkek
Bu yazı 2071 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri