Güncel Trend Moda Bilgileri
Hangi Takım Elbise Nerede Giyilir?
5 Aralık 2012
yeni-moda

Hangi Takım Elbise Nerede Giyilir?

Öncelikle alacağınız ilk takım elbise basic yani düz bir renk olmalıdır.  Renk olarak da gri tonlarında ve 2 düğmeli bir takım elbise tercih etmelisiniz. Böle bir takım elbiseyi gömlek ve kravat ile çok değişik şekillerde kombine edip kullanabilirsiniz. Renklere kolay adapte olabilen bir takım elbise olur yani. Örneğin kumaşı parlak bir takım elbiseyi her  yerde giyemezsiniz. Bu takım elbiseler daha çok akşamları giyebilirsiniz.

Bir ofise veya iş yemeğine gidiyorsanız eğer giydiğiniz takım elbisenin kumaşının mat olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.  Eğer akşam bir yere gidiyorsanız kokteyle mesela orada da daha parlak kumaşlı takım elbiseyi seçebilirsiniz vede bu takım elbise modeli daha şık duracaktır.

Bir kır düğününe giderken de yaz ayında yani keten bir takım elbise seçmeniz çok güzel olacaktır veya koton – keten karışımı bir takım elbise seçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Uzun Boylu Erkekler için Ceket Seçimi başlıklı makalemizde fit, indirim ve japon style hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:düğünde ne giyilir erkek,siyah takım elbise içine ne renk gömlek giyilir,gri takım elbise içine ne renk gömlek,düğünde giyilecek elbiseler erkek,slim fit takım elbise

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2013 Yaz Nişanlık Elbise Modelleri

Bayanların hayatlarını birleştirecekleri beyle birlikte atacakları ilk resmi adım olan nişan törenlerinde geçtiğimiz yıllarda abiye kıyafetlerin kısıtlı olmasından dolayı yaşanan...

Kapat