Güncel Trend Moda Bilgileri
Kısa Boylu Erkekler İçin Giyim Önerileri
19 Kasım 2012
yeni-moda

Kısa Boylu Erkekler İçin Giyim Önerileri

Merhaba diğer konularımızda farklı boy ve kiloya göre erkekler için giyim konusunda tiyolar vermiştik. Şimdiki konumuzda kısa boylu erkekler için giyim önerilerimiz olucaktır.

Öncelikle asla uzun boylu kıyafetler giyilmemelidir. İri yapılı erkekler giyim önerileri konumuzda olduğu gibi çizgili fakat boyuna çizgili kıyafetler seçmeleri önerilir. Eğer ceket tarzı birşey giyiyorsanız belinizi geçmemesi belinize oturması gereklidir. Koyu renk ve düz kıyafetleri tercih etmeniz gerekli. Eğer gömlek giyilceksede yine dik çizgili gömlekler tercih edilmedilir. Pantolonlar kesinlikle bol olmamalıdır. Dar paça pantolonlar ( kot ) tercih edilmelidir.

Önemli NOT : Kesinlikle bol kıyafetler tercih etmeyiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İri yapılı ( Kilolu ) Erkekler için Giyim Önerileri başlıklı makalemizde fiyat, koyu renk ve siyah hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:uzun boylu erkek giyim,kısa boylu erkekler için giyim,kısa boylu erkek giyim tarzı,kısa boylu erkek giyim,kısa boylu erkeklerin giyim tarzı,uzun boylu erkek,kısa boylu erkek giyim tarzları,kısa boylu erkekler için giyim önerileri,kısa boylu erkekler için saç modelleri,erkek dar pantolon

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Lee Cooper 2016 Ürünleri

1908 yılında Londra, Birleşik Krallıklarda kurulan firmadır. Avrupa'nın ilk jean markası Lee Cooper, 100 yılı aşkın süredir dünya genelinde kalite ile eş anlamlı...

Kapat