Güncel Trend Moda Bilgileri
Kokteyllere Giderken Giyilmesi Gereken Kıyafetler
27 Aralık 2012
yeni-moda

Kokteyllere Giderken Giyilmesi Gereken Kıyafetler

Genelde kokteyller özel günleri , özel tanıtımları kapsadığından dolayı bu özel günlerde sizlerinde özel kıyafetler seçmesi faydalı olacaktır.  En basitinden bu kokteyllere giyilmesi gereken kıyafetlere örnek verecek olursak koyu bir takım elbise içerisine canlı tonlarda bir kravat ve yaka mendili ile şık bir kostüm olarak istediğimiz kokteyllerde kendimizi rahat bir duruş olarak sergileyebilirsiniz.  

Kokteyller yazın , kışın farklı farklı olabilir. Eğer gideceğimiz kokteyl yaz ayında ise birde havuz kenarında ise kesinlikle tercihiniz açık renkten oluşan bir kombinasyon olmalıdır. Ekrü tonlarında bir tek ceket ve ona uygun bir pantolon içine yine beyaz bir gömlek vede şal desenli bir kravat veya çizgili bir kravat olabilir. Yalnız kesinlikle yaka mendilini unutmayınız. Yaka mendili beyaz renk olursa çok daha şık ve farklı olacaktır.

Gideceğiniz kokteyllerde kıyafet seçimlerinizi söylediğim şekilde dikkat ederseniz farklı olacaktır. Buda sizin farkınızı ortaya çıkartacaktır.

damat-bej-takım-elbise-ekrü-renk

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz başlıklı makalemizde dar, fit ve fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kokteyle giderken ne giyilir,özel günlerde giyilecek kıyafetler erkek,açık renk takım elbise,ekru rengi,özel günlerde giyilecek kıyafetler

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Siyah Takım Elbise ile Giyilebilecek Gömlekler

Siyah takım elbiseler ile giyilebilecek çok fazla renkte gömlekler mevcuttur. Siyah renk kombine edilmesi en kolay renktendir. Alternatifi fazla olan...

Kapat