Güncel Trend Moda Bilgileri
Sonbahar Erkek Spor Giyim
15 Ağustos 2015
yeni-moda

Sonbahar Erkek Spor Giyim

Yaz bitti ve sonbahar ayına girdik. Artık şortlar ve ince kıyafetler dolaplara kaldırıldı. Gençler büyüklerin aksine klasik giyim değilde sportif giyimi tercih etmektedir. Sonbahar ayında klasik giyim yerine sportif giyimi tercih eden kişiler için birkaç öneri kombinlerimiz olacaktır.

Öncelikle spor ve hafifte olsa klasik ağır başlı bir görüntü isteyenler kot pantolon üzerine gömlek ve blazer tarzı kadife ceket şık bir görüntü ortaya çıkartabilirler.

blazer-kareli-ceket-kombin

gömlek-ceket-kombini

kot-pantolon-üzerine-ceket-kombin

kot-pantolon-kadife-ceket-kombin

 
Kendine sportif ve genç bir hava katmak isteyen kişiler ise kot pantolon üzerinde düz bir tshirt ve ceket ile güzel kombineler oluşturabilirler.

ceket-altına-düz-tshirt

ceket-basic-tshirt

kot-pantolon-blazer-ceket

 

Tamamen sportif ve genç olan kişiler ise kot pantolon üstüne ceket yerine bir oduncu gömleği altına tshirt veya oduncu gömleği üzerine kot ceket ( kot mont ) tercih edebilirler. Tam bir son bahar ve gençlik ruhuna uygun bir kombin olacaktır bu tarz giyim. Pantolon seçimleri de bol paça değilde slim olursa daha şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Kot mont altına gömlek tercih etmek istemeyen kişiler ise kapşonlu ( şapkalı ) sweet tshirtte tercih edebilirler.

oduncu-gömleği-backham

2015-oduncu-gömleği-tshirt-modelleri

oduncu-gömleği-modelleri

odumcu-gömleği-tshirt-kombin

kot-mont-altına-kapşonlu

siyah-gömlek-kot-mont-kombin

kot-mont-gömlek-kombin

 

Bir önceki yazımız olan Erkek Kot ve Ceket Kombinleri başlıklı makalemizde Blazer, ceket ve erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Spor Tarzı Giyim Nasıl Olmalıdır

Öncelikle belirtmem gereklidirki spor giyim bir tutkudur. Spor tarzı giyinen erkekler hafta sonları daha rahat olmayı tercih ederler. Bu söylediğimiz...

Kapat