Güncel Trend Moda Bilgileri
Takım Elbise içine Hangi Gömlekler Giyilebilir
7 Aralık 2012
yeni-moda

Takım Elbise içine Hangi Gömlekler Giyilebilir

Takım elbisemizin içine gömlek seçerken takım elbisemizin kumaşına uyacak ve giyeceğimiz ortama uyacak şekildeki renk , desen gömlek kumaşlarını tercih etmemiz gerekmektedir. Örnek verecek olursak bir iş toplantısına veya bir iş yemeğine gideceğimiz zaman giyeceğimi takım elbisenin içine daha çok desensiz , düz gömlek olarak tercih etmemizde fayda vardır. Ofis ortamında çalışırken takım elbise içine giyeceğimiz gömlekler ise ince çizgili gömlekler , küçük pötikareli gömlekler giyilebilir. Giydiğiniz elbiseye göre de renk tonların seçilebilir. Aynı renkler veya kontrast renklerde seçilebilir. Bunlarda diğer aksesuarlarında kombinasyon olarak önemi büyüktür. Giyilecek gömlekle takılacak kravat kombine edilebilir örnek verecek olursak.

Önemli bir nokta kravat gömleğinde takım elbisenin içine giyildiğinde bir tek şey ile ön plana çıkmalısın. Ya kravatınızla göze batmalasınız , ya gömleğiniz , yada takım elbiseniz ön planda olması gerekmektedir. Eğer hepsi ön planda olursa çok hoş bir görüntü olmayacaktır. Ama yinede kendi giyim tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Jean ( Kot ) Pantolon Üstüne Hangi Ceket Giyilebilir başlıklı makalemizde Blazer, fit ve indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:lacivert takım elbise içine gömlek,siyah takım elbise içine gömlek,siyah takım elbisenin içine ne renk gömlek giyilir,kravat seçimi,takım elbise içine gömlek,lacivert takımın içine ne renk gömlek giyilir,lacivert takım elbisenin içine ne renk gömlek giyilir,bayan takım elbise içine gömlek,lacivert takım elbise içine hangi renk gömlek,siyah takım elbiseyle ne renk gomlek gıyılir

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Siyah Maske Kullanımı ve Nelere Dikkat Edilmeli

  Uzun zaman sonunda tekrardan sizlere deneyim veya araştırmalar sonucunda öğrendiğim bilgileri sunacağım. Sağlık konusundaki bugün ki konumuz siyah maske...

Kapat