Güncel Trend Moda Bilgileri
Takım Elbise Kumaşının Kalitesi Nasıl Kontrol Edilir
7 Aralık 2012
yeni-moda

Takım Elbise Kumaşının Kalitesi Nasıl Kontrol Edilir

Bir takım elbisenizin kumaşının iyi olup olmadığını dokunarak anlayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken içinde sentetik olan kumaşlar çok parlıyor. Bu kumaşları güneş ışığına tuttuğunuz zaman çok çirkin şekilde parlamaktadır buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Daha mat şekilde olması gerekmektedir. Süpersans tarzı kumaş tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.  Bu tür kumaşlar çabuk kırışmadığı için ütüsü de kolay olacaktır. Pratik bir kumaştır bu tür kumaşlar.

Özet olarak bilgilendirilmesi gerekirse sentetik kumaşlardan uzak durup süpersans denilen kumaşları tercih etmeniz daha iyi olucaktır.

Bir önceki yazımız olan Takım Elbise içine Hangi Gömlekler Giyilebilir başlıklı makalemizde fit, fiyat ve indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:lacivert ceket altına ne giyilir,lacivert ceketin altına ne giyilir,takım elbise kumaşı nasıl olmalı,siyah takım elbise kırmızı kravat,siyah pantolon üstüne ne giyilir erkek,gri takım elbise siyah gömlek,kaliteli takım elbise nasıl anlaşılır

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Bayan / Erkek – Fantastik Saç Modelleri

Bu konumuzda biraz kafa dağıtalım , eğlenelim , gülelim , fantastik modellere göz atalım diye birkaç resim paylaşmak istedim. Bu...

Kapat