Güncel Trend Moda Bilgileri
Uzun Boylu Erkekler için Ceket Seçimi
4 Aralık 2012
yeni-moda

Uzun Boylu Erkekler için Ceket Seçimi

Uzun boylu erkekler günümüzde tek düğme ceketlerin daha geniş kapsamlı olması ile birlikte tek düğme seçimlerinde artış olmasını sağlamıştır.  Fakat uzun boylu bir erkekte 3 düğme , 4 düğme veya 5 düğme’ye  kadar ceket giyindikleri zaman kendi kalıplarında daha şık ve ön plana çıkaracaktır. Fakat günümüzde moda tek düğme olduğu için tek düğmeli ceketler kendilerini daha şık göstermektedir. Tek düğme olduğu zaman vucudunun fit’liğide  ön plana çıkmaktadır. Uzun boylu erkekler cekette muhakkak zayıf ise kollarınında fit olmasına çok özen göstermeleri gerekmektedir. Ceketin kalıbı fit fakat kolları bol oluyorsa buda güzel bir görüntü olmayacaktır. Bunun için ceketin bütün oranlarının birbiri ile aynı oranda olması gerekmektedir.

Ceket seçerken 3 düğmeli , 2 düğmeli veya 1 düğmesi seçimlerde arka tarafındaki yırtmacın tek yırtmaç olmasına daha şık bir görüntü sağlayacaktır. Fakat kurvaze vede çok düğmeli bir ceket seçiyor iseniz muhakkak arka tarafta çift yırtmaç olması şarttır. Buda ceketin daha şık ve daha güzel gözükmesini sağlayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Kösele Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerkenler başlıklı makalemizde deri ayakkabı, fiyat ve Kösele ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:ceket seçimi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Jean ( Kot ) Pantolon Üstüne Hangi Ceket Giyilebilir

Jean ( kot ) pantolonlar erkekler için vazgeçilmez bir tutkudur. Dinamik bir hava yaratan kot pantolonlarla beraber lacivert bir blazer...

Kapat