Güncel Trend Moda Bilgileri
Uzun Boylu Erkekler için Giyim Önerileri
16 Kasım 2012
yeni-moda

Uzun Boylu Erkekler için Giyim Önerileri

Dik çizgili elbiselerden kaçınmanız gereklidir. Çünki bu elbiseler sizi daha uzun gösterebilir buda biraz garip durabilir. Kurvaze takım giymeniz önerilmektedir burası çok önemli aslı sivri burun ayakkabı giymemelisiniz.

Normal gündelik giyimlerde ise pötikareli kıyafetler ve sportif ceketleri tercih etmeniz önerilir. Gömlek yakaları hafif oval olmalıdır asla uzun ve sivri olmamalıdır. Giydiğiniz pantolon tek renk olmadılır paçaları farklı renk olmamalıdır ( double paçalı olmamalıdır ). 3 lü kombine kullanmanızı öneririz. Ceket ve pantolon aynı renk olmakla birlikte içine bunlara uyan bir gömlek veya düz bir tshirt olabilir.

Bir önceki yazımız olan 2013 Saç ve Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde 2013 giyim, güncel ve trend hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:uzun boylu erkekler için saç modelleri,ERKEK giyim,uzun boylu erkek saç modelleri,erkek giyimi nasıl olmalı,uzun boylu erkekler,uzun boylu erkek saç

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2016 Yana Saç Yatırma Modelleri

Klasik giyimi benimseyen kişilerin en çok tercih ettiği saç modellerinden biri olan yana yatırılmış saç modelidir. 2015 ve 2016 yıllarında sadece...

Kapat