Güncel Trend Moda Bilgileri
Yazlık Erkek Klasik ve Spor Kombin
1 Haziran 2015
yeni-moda

Yazlık Erkek Klasik ve Spor Kombin

Yaz ayı geldi ve klasik tarz giyen erkekler tarzlarını biraz değiştirmesi gerektiklerini bilmektedirler. Klasik kıyafetler daha çok yaz ayları dışındaki aylarda tercih edilebilen kıyafetlerdir bunun nedeni ise çoğunlukla her kıyafetlerini ceket ile tamamlamalarıdır. Yazlık ceketlerde mevcuttur fakat ne kadar yazlıkta olsalar uzun kol olduklarından insanı bunaltabilir.

Yaz ayında giyebileceğiniz birkaç kombin size önerebilirim. Uzun araştırmalarım ve denemelerim sonucunda bu kombinlerin yaz ayında sizi hem klasik giyiminizden uzaklaştırmayacağı kesin.

Yaz ayında giyilebilecek birkaç erkek giysi kombinleri ;

yazlik-erkek-yelekli-kombin

 

Bu kombinimizde sportif ve klasik giyinmeyi seven kişiler için yelek , gömlek , jean ( kot ) pantolon ve klasik ayakkabı ile bir kombin yapılabilir. Bileklik kendi tecihinize göre kıyafetinizle uyumlu bir şey takabilirsiniz. Veya bileklik yerine spor bir saatte uyumlu olacaktır.

erkek-sportif-yazlik-kombin

Bu kombinimizde tam olarak yazlık sportif giyinmeyi sevenler için düşünülebilir. Gömlek , ince triko , şort ve ayakkabı. Önemli olan kısmı ayakkabınız ile trikonuzun aynı renk olmasıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Adidas Koşu Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde bisiklet ayakkabısı, fiyat ve koşu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
2017 Sonbahar – Kış Trendi Görücüye Çıktı

2016 yaz ayı biraz geç geldi fakat erken gidecek gibi gözüküyor. Bunun farkında olan giyim firmaları şimdiden sonbahar - kış...

Kapat