Güncel Trend Moda Bilgileri
Dalgalı Saçlı Erkekler için Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır?
7 Ocak 2013
yeni-moda

Dalgalı Saçlı Erkekler için Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Dalgalı saçlı erkeklerde saç boyutu olarak öncelikle kısa saç modelini tercih etmeleri gerekmektedir. Bunun nedeni saç uzadıkça daha çok yoğunlaşıp kabarmasıdır. Burada önemli olan kısım kesim hatalarını , kesim hatlarını ön plana çıkarmaktır yanlarda ve ensede. Ve bu naturelliği  korumak gerekmektedir. Yani favori ve ensedeki çıkıntılar çok önemlidir dalgalı saç kesimidir.

Dalgalı saçtaki en büyük özellik biraz kısa olmalıdır uzun olduğu zaman saçın yoğunluğu ve şekli değişmektedir. Dalgalı saçtaki en büyük özellik dikkat edilmesi gereken yanlar ve ense tarafıdır.

kıvırcık-erkek-sac-modeli

Bir önceki yazımız olan Erkeklerin Yüz Tipine Göre Uygun Saç Modeli Seçimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde özel kuaförler, saç modeli ve saç şekillendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:erkek dalgalı saç modelleri,dalgalı erkek saç modelleri,erkek kıvırcık saç modelleri,erkek dalgal sa modelleri,erkek saç modelleri nasıl yapılır,kıvırcık erkek saç modelleri,dalgalı saç modelleri erkek nasıl yapılır,erkek dalgalı saç modelleri nasıl yapılır,erkek dalgal uzun sa modelleri,erkek sac stilleri nasil yapilir

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Siyah Takım Elbise ile Giyilebilecek Gömlekler

Siyah takım elbiseler ile giyilebilecek çok fazla renkte gömlekler mevcuttur. Siyah renk kombine edilmesi en kolay renktendir. Alternatifi fazla olan...

Kapat