Güncel Trend Moda Bilgileri
Erkekler Artık Eskisi Gibi Değil
25 Temmuz 2014
yeni-moda

Erkekler Artık Eskisi Gibi Değil

erkek-asimetrik-saç-modeli

Günümüzde erkekler de saçları için daha fazla zaman harcıyor. Kuaförlerde vakit geçirmelerinin yanı sıra saç modellerine daha fazla önem göstermeleri de durumu gösteren nedenlerden biridir. Erkek saç modelleri de bu yüzden bir değişim içine girdi. Artık klasik herkesin aynı göründüğü saç modelleri tercih edilmiyor. Bu konuda moda daha asimetrik kesim yönünde ilerliyor. Ayrıca şimdilerde düzensiz saç modelleri karizmayı daha fazla öne çıkartan unsurlardan kabul edilmektedir.

Bu konuda Hollywood erkekler tarafından örnek alınıyor. Belki de ülkemizde bu alanda yeni değişime girilmesindendir bilinmez yabancı ünlülerin tarzları fazlasıyla ilgi topladı. Kıvanç Tatlıtuğ modeli de erkekler tarafından atlanmadı. Ancak erkek saç modelleri dendiğinde de mutlaka yüz tipinin atlanmaması gerekli. Böylece karizmayı daha fazla öne çıkarmak da mümkün oluyor. Bunun yanı sıra kıyafetlerle saç desteklendiğinde sonuçlar herkesi biraz daha memnun etti. Ayrıca yüz orantısından şikâyet edenler için dağınık ve asimetrik modellerin bu görüntüyü kapattığını eklemek önemli bir durumdur. Sakal tercihinin doğru yapılması da bu konudaki çabaları daima destekliyor.

asimetrik-sac-kesimi-model

asimetrik-saç-modeli

erkek-saç-modeli-yeni

Bir önceki yazımız olan Erkekler için Saç Modelleri başlıklı makalemizde backhem, david ve saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:yabancı erkek modeller ve isimleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Geniş Kalçalı Bayanların Giymemesi Gerekenler

Geniş kalçalı bayanlar kıyafet konusunda biraz daha seçici olmaları gerekmektedir. Kumaşlar her zaman organik ve doğal olması gerekmektedir. Polyester kumaşları...

Kapat