Güncel Trend Moda Bilgileri
Erkekler için Modern Saç Modelleri
26 Mart 2013
yeni-moda

Erkekler için Modern Saç Modelleri

2013 yılına girdiğimiz bu aylarda modern , trens saç modelleri 2010 yılında olduğu gibi yine uzun saçlardır. Bu yılın tren saç modeli uzun saçlar fakat uzunluk kısmı bu sene ön taraflarda daha fazla olmaktadır. Saçların çevçeve kısmı dediğimiz sadece alt kısımlarında oynamalar yapabilirsiniz.
Kulak üstü kısımlarında diğer yıllarda olduğu gibi uzunlu kısalı bırakmak yerine bu sene kulak üstü kısımları düz yapıp kendi içinde uzunlu kısalı şekilde bırakmanız daha hoş bir görüntü elde etmenize yarıcaktır. Bu saçlarda mevcut saç uzunluğu kısaltmadan yumuçatmalara gidilmesi önemlidir bunun nedeni eğer yumuşatma yerine kısaltmaya gidilirse kişi herseferinde saçımı taraması gerekecektir. Fakat yumuşatma olduğunda devamlı saçını taramasına gerek kalmıcaktır doğal görüntüsü şık ve modern bir görüntü elde etmesine yarıcaktır.

hafif-uzun-erkek-saç-modelleri

Bir önceki yazımız olan Kazıtılmış ( Kel ) Saç Modeli Hangi Yüz Tipinde Güzel Durmaktadır başlıklı makalemizde bakım, Dazlak ve fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:erkek saç şekilleri,seyrek saçlar için modeller erkek,2013 erkek saç modelleri nasıl yapılır,uzun yüz erkek saç modelleri,saç stili erkek

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Hala Bikini’mi veya Mayomu Seçemedin mi ?

Uzun geçen kış ve ilk bahar ayından sonra nihayet yaz ayına giriş yapmış bulunuyor. Fakat yaz ayı gelmesine rağmen hala...

Kapat