Erkekler için Saç Şekillendirme ( Dik Saç Modeli )

Bir çok erkek çoğunlukla yaşları 25 altı  olan kişiler saçlarına şekillendirmek için çok çaba sarfeder. Saç modellerinin en fazla ilgi çeken veya birçok kişi tarafından da tercih edilen modellerinden birisi olan saçları dikme yani kirpi modeli olarak tarif edilen saç modelini basit bir şekilde nasıl uygularsınız ondan bahsedeceğim.

Kendimden örnek verirsem önceleri bu saç modelini uğraşmak için çok fazla zaman harcardım yaklaşık 20 30 dk civarında bir zaman. Wax kullanarak bu saç tarama işlemini gerçekleştiriyordum fakat belli zaman geçtikten sonra iyice bıkmaya başlıyor insan bu kadar uzun zaman saç ile uğraşmaktan vede her seferinde de istediğimiz şekli alamayabiliyor. Daha sonraları saçımı duştan hemen sonra veya saçlarım ıslakken taramaya başladım bu baya bir zaman kısalmasına neden oldu fakat wax ile bu şekillendirme güzel olmamaktaydı. Ve en sonunda saçlarımı istediğim gibi yani dik bir şekilde taramanın en kısa yolunu yani 1 -2 dk içinde taramasını keşfettim. Eğer sizde kirpi gibi yani dik saç modelinden yapmak istiyorsanız duştan hemen sonra veya saçlarınızı taramadan önce yıkamalı daha sonra saçlarınıza ıslakken şekil verip sprey ile sabitlemenizi tavsiye etmekteyim.

Bu şekilde saçlarınızı taramanız hem zamandan tasarruf edip hemde güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz.

beckham-erkek-saç-modeli

dik-sac-modeli

erkek-dik-sac-modelleri

erkek-sac-modelleri

erkek-sac-modelleri-onu-dik

farkli-erkek-dik-sac-modeli

her-tarafi-dik-sac-modeli

justin-bieber-sac-modeli

sac-modelleri-david-beckham

Bir önceki yazımız olan Uzun Saç Hangi Erkeklere Yakışmaktadır? başlıklı makalemizde bakım, neler yapılmalıdır ve saç şekillendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:rampa sac modeli,saç tarama şekilleri erkek,erkek saç şekillendirme yöntemleri,erkek saç tarama teknikleri,saç dikme,saç dikme yöntemleri,saç tarama şekilleri,saç tarama yöntemleri erkek,erkek saç tarama,Saç dikme modelleri
Bu yazı 7373 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri