Güncel Trend Moda Bilgileri
Kazıtılmış ( Kel ) Saç Modeli Hangi Yüz Tipinde Güzel Durmaktadır
22 Mart 2013
yeni-moda

Kazıtılmış ( Kel ) Saç Modeli Hangi Yüz Tipinde Güzel Durmaktadır

Kazıtılmış saç modelini genellikle kafalarının tepe kısımları açıklık olan erkekler tercih etmektedir. Tepe kısmı açıklık olan kişiler saçlarıyla uğraşması zor olcağından bu şekilde saçlarını kazıtma yoluna başvurmaktadırlar veya bütünüyle güzel gözükmesi için bu şekilde saç kesimi yapmaktadırlar. Ama bu saç modelide her kişiye yapılmamalıdır. Kafa yapısı önemlidir bu saç kesimi yapıcak kişilerde. Saçlarının arasında bazı insanlarda ben’ler olmaktadır , kırıklar olamaktadır veya pürüzlü durumlar olmaktadır bu tip kafa yapısına sahip kişilere bu saç modelini tavsiye etmemekteyiz. Kafa yapısının şeklinin ne olduğu önemli değildir yani yuvarlak olabilir uzun olabilir kare olabilir bu tür yüz tiplerinin önemi yoktur daha çok önemli olan temiz olmasıdır yani bu söylediğim şeylerin olmaması daha çok önemlidir.

beckham-saç-erkek-modeli

Bu saç modelini yapan erkeklerde genellikle deri kuruması çok fazla gözükmektedir. Bunlarda dengeliyici ürünler kullanabilirler deri yumuşatmak için kremler kullanabilirler veya nemlendirici şampuanlar kullanabilirler. Bu tür bakım malzemeleri kullanırsa kazıtılmış saç modeli yapan kişiler kafalarında temiz bir görüntüye sahip olacaklardır kepeklenme veya deri kurumaları olmaksınız.

Bir önceki yazımız olan Yanları Kazılı Saç Modeli ( Mohawk ) Kimlere Yakışır? başlıklı makalemizde ince surat, kazıtılmış saç ve oval yüz hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kel saç modelleri,dazlak saç modelleri,uzun yüzlü erkek saç modelleri,kel erkek saç modelleri,kazıtılmış saç modelleri,kel erkekler için saç modelleri,keller için saç modelleri,kel saç modelleri erkek,dazlak saç modeli,dazlak saç

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2015 Peplum Bluz Modelleri

Sevgili hanımlar özellikle bu geçen yıl kullanılan peplumlar bu sene de moda olmaya devem ediyor. Eskiden ceket uçlarında kollarında peplumlar...

Kapat