Güncel Trend Moda Bilgileri
Kısa Saç Modeli Kimlere Yakışır
12 Aralık 2012
yeni-moda

Kısa Saç Modeli Kimlere Yakışır

Kısa saç‘lar genelde yüz hatları belirgin olan insanlarda kullanılmaktadır. Vede saçında seyreklik olan erkeklerde kısa saç her zaman daha iyi bir tercih olacaktır. Bunun nedeni ise uzun saçlarda seyreklikler daha çok belli olduğu için kısa saçlarda seyreklik ve incelik olduğu için daha dolgun gözükmektedir. Bu yılda kısa saç çok revaşta modada yani.

Kısa saç yapıldıktan sonra kısa saçlara da şekil verilebilmektedir. Kısa saçlarda favori kısmı çok önemlidir. Kısa saçlı yapınca favori kısmını biraz uzun bırakmanız daha iyi olacaktır yüz hattınada daha güzel bir görüntü sağlayacaktır. Veya kısa saç yapıldığında arka tarafta ufak bir kuyruk bırakılabilir modern bir görüntü kazandıracaktır bu size.

 

erkek-kisa-sac-modelleri

Bir önceki yazımız olan Düz Saçlı Erkekler için Saça Şekil Verme başlıklı makalemizde değişik model, düz saç kesimi ve emo tarzı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:3 numara saç kimlere yakışır,takım elbise,3 numara saç modelleri kime yakışır,5 numara saç kimlere yakışır,3 numara saç modelleri,kısa saç kimlere yakışır erkek,kısa saç modelleri erkek,3 numara saç kesimi kime yakışır,3 numara sac kime yakisir,3 numara sa modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
DeFacto 2014 Giysi Modelleri

Defacto markası Türkiye de üretim ve satışının en çok yapıldığı bir markadır. Bu marka son 3 senedir inanılmaz bir satış...

Kapat