Güncel Trend Moda Bilgileri
Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri 2019
7 Ocak 2019
yeni-moda

Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri 2019

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuk hayatına başlamadan önce Best Model of Turkey 2002 yarışmasında birinci olduğunu biliyormuydunuz ? Evet yanlış duymadınız oyuncu olmadan önce kendisi bir mankendi. Mankenlikten sonra ufak dizi teklifleri geldi kendisine vede bu teklifleri geri çevirmedi. İlk başladığı dizi Gümüş isimli dizi olsayda oyunculuk kariyerindeki en üst konuma Halit Ziya Uşaklıgilin romanı olan Aşk-ı Memnu dizisinde tam olarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Daha sonra yine birkaç dizide oynamıştır. Kuzey Güney isimli dizide de yine seyircilerin karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ her rolun oyuncusu olduğunu yine göstermiştir.

Enson dizisi olan Çarpışma isimli dizide ise Kadir Komiser olarak karşımıza yine farklı bir konumda çıkmıştır… Dizinin gişatına göre yine oyunculuğa damga vuracak gibi gözükmektedir.

Her rolunde farklı karakter ve farklı tarzda karşımıza çıkan Kıvanç Tatlıtuğ saç modelleride farklı farklı bile olsa yine kendisine yakıştığı aşikardır.

Bir önceki yazımız olan İlgi Çeken Saç Modeli başlıklı makalemizde İlgi Çeken Saç Modeli, saç modeli ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2013 Yaz Sezonunda Gelin Saç Modelleri Nelerdir?

2013 yılına girdik ve havalarında ısınması ile düğün sezonları şimdi den başladı. Düğün günü de bir kadının hayatında yaşadığı en...

Kapat