Güncel Trend Moda Bilgileri
Kulak Üstünü Kapatan Saç Modeli Yapımı
9 Ocak 2016
yeni-moda

Kulak Üstünü Kapatan Saç Modeli Yapımı

Şimdiki konumda sizlere kişisel tecrübelerimle deneyimlerimle sizlere kepçe kulaklarınız varsa onları nasıl gizleyebilirsiniz bunlardan bahsedeceğim.

Kızlar için belki bir problem değil kepçe kulaklarının olması fakat erkekler için problemli bir konudur. Kızların saçları devamlı uzun olduğu için istedikleri şekilde kepçe kulaklarını kapatabilirler problemsiz şekilde fakat erkekler için kapatması biraz zahmetli olmaktadır.

Kulaklarının kepçeliğini , genişliğini ve büyüklüğü kamuflaj yani örtmek için saçlarını uzatmaları gerekmektedir. Fakat uzun saç sevmeyen erkeklerin yapması gereken tek bir yöntem vardır buda kulaklarının üst kısımlarını daha az aldırmak ve devamlı o kısımlarını kulak arkasına doğru taramak yerine kulak üstüne doğru dik şekilde taramaktır. Fakat bu tarama sonucunda wax veya sprey ile saçınızı sabitlemeniz gerekmektedir. Çünki saçlar rüzgardan veya alışmadığı için kulak arkanıza doğru gelebilir.

Bu saç modeline birkaç örnek konu içinde verebilirim. İstediğiniz modeli veya kendinize yakışacağınız modeli seçip yaptırabilirsiniz size bir zararı olmaz.

kulak-gizleme-saç-modelleri

kulak-üzerini-uzan-bırakma

kulak-üstü-uzun-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Saçları Dolgun Göstermek İçin Yapılması Gerekenler! başlıklı makalemizde bayan, en çok tercih ve erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kepçe kulak saç modelleri erkek

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Büyük Ayakları Olan Bayanlar için Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ayakları büyük olan bayanlar doğru ayakkabı tercihleri ile çok daha güzel bir görüntü yakalayabilirler. Bunun için öncelikle ayaklarını iyi tanımaları...

Kapat