Güncel Trend Moda Bilgileri
Önleri Uzun Saç Modeli
20 Kasım 2012
yeni-moda

Önleri Uzun Saç Modeli

Merhabalar şimdi size saç modellerinden daha çok Emoların kullandığı fakat normalde güzel duran bir saç modelinden birkaç tiyo vereceğim.

Önleri uzun ve arka tarafları önlerine göre daha kısa olan bu saç modeli düzyapılmadığı sürece gayet güzel durmaktadır. ” Düz yapılmadığı sürece” lafımda ki kastım düzleştirici ile düzeltilmediği sürece. Doğal halinde yapılması bu saç modeli için daha şık durmaktadır. Önemli kısım kulak üstlerinin çok uzun olmamasıdır. Faul ( favori ) kısımları isteğe bağlı olarak uzun veya normal şekilde olabilir çok kısa yapmamanızı öneririm. Saçı jöle veya wax ile değil sprey ile yapmanız daha doğal bir görüntü sağlayacaktır.

Bu saç modeli her kıyafete uyum sağlayabildiği için gayet hoş ve kullanışlı bir saç modelidir.

 

Bir önceki yazımız olan Erkek Saç Modellerinden Mohawk başlıklı makalemizde 2013 yeni stil saçlar ve mohawk saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:erkek saç modelleri,erkek uzun saç modelleri,uzun saç modelleri erkek,uzun erkek sac modellerı,önler uzun arka kısa saç modeli erkek

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
New Balance 2013 Ayakkabı Modelleri

Yürüyüş ve koşu ayakkabısı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan New Balance markası 2013 yılında da birbirinden şık ve...

Kapat