Güncel Trend Moda Bilgileri
Saç Uzatırken Nasıl Bir Yol İzlenmelidir
22 Aralık 2012
yeni-moda

Saç Uzatırken Nasıl Bir Yol İzlenmelidir

Erkekler saç uzatırken genelde şu şekilde sorun yaşıyorlar. Kısa saç olarak uzatmaya başladıklarını düşündüğümüzde ayda 1 kere berbere gideyim , bakım yaptırayım , kontrol ettireyim , çok çabuk sıkılıyorum gibi birçok stresin içine giriyorlar. Bunun gerçek sebebi saçın alt kısımlarıdır yani kulak hizasındaki kısımlardır. Saçı uzatmaya karar verildiğinde saçın üst kısmının uzamasına izin vereceksiniz. Alt kısımları yani kulak hizası kısımlarını temizlettireceksiniz. Üst kısımlar alt kısımlara doğru uzamaya başladığı zaman alt tarafları uzatmaya başlamanız gerekmektedir. Bu şekilde hem görüntü bakımından hemde strese girmeden saçınızı uzatabilirsiniz.

Onun haricinde yumuşak olmayan saç dipleride mevcuttur. Yani bonus saç modeli olarak halk arasında bilinen bir saç modelidir. Kabarık saçlı bu kişiler kuafor yardımı almaları çok önemlidir. Yani özetliyecek olarak uzama sürecinde kulak çevresini yani alt kısımları kısa tutmaları gerekmektedir saçı uzatcak erkeklerin.

erkek-uzun-sac-modelleri

Bir önceki yazımız olan Kısa Saç Modeli Kimlere Yakışır başlıklı makalemizde 3 numara, 5 numara ve asker hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:seyrek saç modelleri,uzun saçlı erkekler,saç nasıl uzatılır erkek,erkek saçi nasil uzatilir,uzun saçlı erkek,erkeklerde saç nasıl uzatılır,erkek sac nasil uzatilir,uzun saçlı erkek saç modelleri,erkek resmi,2013 erkek saç modelleri

Bir Yorum Bırak

Bir adet yorum var.

  1. mehmet dedi ki:

    cok güzel tebrikler bende öyle yaptırcam iyi akşamlar kanki

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Saç Kırıklarının Nedenleri ve Çözümleri

Saç kırıkları neredeyse her kadının bazı dönemlerde şikayet ettiği konulardan bir tanesidir. Özellikle uzun saçlı kadınlarda saçlar daha uzun süre...

Kapat