Güncel Trend Moda Bilgileri
Seyrek Saçlı Erkekler Saçlarını Nasıl Gizliyebilirler?
23 Ocak 2013
yeni-moda

Seyrek Saçlı Erkekler Saçlarını Nasıl Gizliyebilirler?

Seyrek saçlı erkeklerin en yapmamaları tercih etmemeleri gereken saç modeli seyrek saç modelidir. Fakat seyrek saçları olan beyler daha çok kısa saç modelini tercih etmektedirler. Ama kısa saç yapmaları demek saçlardaki açıklıkları , seyreklikleri daha çabuk göstermesi demektir dolayısıyla saçlarda farklı uzunluklar yakalaması gerekmektedir. Tabiki bu bahsettiğimiz saçlarda fazla açıklıkları olanlar için değildir sadece seyrek saçları olanlar kişiler içindir. Seyrek saçları olan beylerin saçları çok düzgün şekilde kesilmemelidir. Daha çok uzunlu kısalı olarak yoğun bir şekilde kesilmesi gerekmektedir. Bu kombineyi iyi yapmaları gerekmektedir. Uzunlu kısalı kısımlar saçın gür gözükmesini arttıran bir etken olacaktır. Özet olarak tek boy kesim saç olmamalıdır. Anlaşılması gereken en önemli kısım budur.

Ayrıyetten özel günler için saçların seyrekliğini kapatıcak ürünlerde mevcuttur bunlarıda kullanabilirler. Fakat en önemli baz alınması gereken kısım seyrekliği kapatılabilmesi dikkat çekmemesi için kısa saçtan uzak durulması ve saç kesiminin düz değilde uzunlu kısalı olmasıdır.

seyrek-saç-erkek-modeli

 

Bir önceki yazımız olan Dalgalı Saçlı Erkekler için Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde dalgalı, düz ve kıvırcık hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kıvırcık saç modelleri erkek,seyrek saç modelleri erkek,seyrek saçlı erkekler için saç modelleri,erkek seyrek saç modelleri,düz erkek saç modelleri,erkeklerde dalgalı saç modelleri,seyrek saçlar için saç modelleri erkek,seyrek erkek saç modelleri,erkek kaş,seyrek saçlı erkekler

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Pantolon Etek Modelleri

Farklı renklerden ve modellerden oluşan pantolon etek modelleri bayanların oldukça dikkatini çekmekte ve tercih meselesidir. Pantolon etek modelleri tesettürlü bayanlar...

Kapat