Güncel Trend Moda Bilgileri
Uzun Saç Hangi Erkeklere Yakışmaktadır?
26 Nisan 2013
yeni-moda

Uzun Saç Hangi Erkeklere Yakışmaktadır?

2013-erkek-saç-modeli-uzun-saç

Çoğu insan uzun saç modelinin herkese yakışacağını düşünüp saçlarını uzatmaya başlamaktadır. Fakat uzun saç modeli düşünüldüğü gibi her erkeğe yakışmamaktadır. Uzun saç modeli yüz şekline göre yakışıp yakışmayacağı değişebilmektedir. Uzun saç modeli oval yüzlü veya yüzü biraz şişkin ( kilolu ) gözüken yüz hatlarına daha çok yakışmaktadır. Tabi ki bu saçın kesim modeline göre de değişiklik göstermektedir. Alnı açık olan kişilerde uzun saç bırakmayı tercih edebilirler alınlarını kamufle etmek için. Veya kulağı büyük olan veya kulağının büyüklüğü , küçüklüğünden memnun olmayan kişilerde uzun saçı tercih edebilirler. İnce yüzlü kişilerde uzun saç tercih edebilirler fakat saç kesimleri katlı şekilde olması gerekmektedir. Eğer düz bir kesim yapılırsa yüzlerinin daha ince gözükmesine neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesini Durdurmanın Doğal Yolları Nelerdir? başlıklı makalemizde doğal yollar, nelerdir ve Saç dökülmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:alnı açık erkekler için saç modelleri,alnı açık olan erkekler için saç modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Kadınlar için Davetlerde Ayakkabı Seçimi

Kadınların ( bayanların ) en çok korktuğu ve takıntı yaptığı şeylerden biri olan ayakkabı seçiminde sizlere yardımcı olabilcek Davetlerde giymeniz...

Kapat