Güncel Trend Moda Bilgileri
Yandan Ayırma Saç Model Yapılışı
9 Ağustos 2014
yeni-moda

Yandan Ayırma Saç Model Yapılışı

Genel olarak erkeklerde belli bir yaştan sonra yapılan yandan ayırma saç modeli artık fazla kullanılmamaktadır. Genellikle 35 yaşını geçmiş erkeklerin tercih ettiği bu saç modeli 2013 yılından bu yana ünlü kişilerin tekrardan bu saç modelini tercih etmesiyle birlikte trend haline gelmeye başlamıştır. Ünlü kişilerin , modellerin defilelerde ve gece hayatlarında boy göstermeye başlamasıyla birlikte yandan ayırma saç modeli tekrardan kullanılmaya başlanılmıştır.
Eski senelere oranla değişikliğe uğrayan bu saç modeli 2 3 senedir japon tarzının ülkemizde boy göstermesiyle birlikte saçların ön uçları biraz daha seyreltilerek japon tarzı bir görünüşü almıştır. Aynı zamanda saçları yana doğru tarayıp kalan kısmın düz bir biçimde klasik görünmemesi için kalan kısım abartılı bir şekilde kabartılarak oldukça hoş bir görüntüye kavuşturulmuş. Yani eski yana tarama saç modeli şimdi çok daha başka bir görünüm kazanmış.
2013 yılında saç modelleri arasında trend olmayı başaran bu saç modeli ile günümüzde özellikle kış aylarında kısa saçları tercih eden 25 – 30 yaş arası erkekler bu modeli tercih etmektedir. Böylece yandan ayırma saç modeli gerek ülkemizde gerekse dünyada birçok erkek için popüler kültüre yansımış görünüyor.

daginik-erkek-sac-modeli

erkek-saç-modeli-yana-taralı

saçı-yana-yatırma

yana-taramalı-erkek-saç-modelleri

yana-taranmış-erkek-saç-modeli

yanları-kisa-saç-modeli-erkek

Bir önceki yazımız olan Justin Timberlake Saç Modeli başlıklı makalemizde Justin, modeli ve nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:Yandan Ayırma Saç Modeli erkek,erkek saç modelleri yana tarama,erkek saçı yandan ayırmak,yandan ayırma saç modeli

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
2014 Yaz Güneş Gözlükleri

Yaz aylarında Güneş’in zararlı etkilerinden korunmak sağlığımız için çok önem arz ediyor. Özellikle her geçen sene ozon tabakasından zararlı ışınlar...

Kapat