Güncel Trend Moda Bilgileri
Yanları Kısa Üst Tarafı Uzun Saç Modeli Yapımı
20 Mayıs 2014
yeni-moda

Yanları Kısa Üst Tarafı Uzun Saç Modeli Yapımı

Bu yılın en çok tercih edilen saç modellerinden birisi olan yan tarafları çok kısa olan ama üst tarafları uzun bırakılan saç modeli sezona damgasını vurcak gibi gözükmekte. Bu saç modelini çok fazla göreceğimiz aşikar. Fakat bu saç modelleri herkese yakışır diye birşey söylenemez. Ama birkaç ince noktaları ayarlanırsa bütün yüz tiplerine uyum sağlayacaktır. Bu saç modeli nasıl yapılmalıdır vede tarama şekillerinden bahsetmek isterim. Saç modelinin yapılması aslında çok basittir. Saçlarınızın üst kısımlarına hiç elletmemeniz gerekmektedir. Daha sonra yan taraflarından en fazla 3 numara olmak şartı ile kestirmelisiniz. Kafasınız tam aşağıya dönen kısmına kadar kesilmesi gerekmektedir. Daha fazla kestirirseniz mohawk tarzı gibi olur buda istediğiniz saç modeli gibi olmaz. Bahsedilmesi gereken bir önemli noktada saçlarınızın aynı boyutta olmasını isteyiniz berberinizden. Yani kat kat olmasın. Bu saç modelin en sevdiğim kısmı ise saçlarınızı herhangi bir şekillendirici ile şekil vermenize gerek yoktur. Sağ veya sol tarafa saçınızı yatırarak gayet şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Bu saç modelinden birkaç örnek vermek herkes için daha iyi olacağı kesin. Aşağıdaki saç modellerinden istediğinizi seçerek berberinize söylemeniz onlar için daha yardımcı olacaktır.

2014-david-backhem-saç-modeli

david-beckham-saç-modelleri

erkek-saç-modeli-yanları-kısa

üst-tarafı-uzun-erkek-saç-modeli

üst-tarafı-uzun-yan-tarafı-kısa-saç-modeli

yan-tarafi-kisa-ust-tarafi-uzun-saç-modeli

yan-tarafları-kısa-erkek-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Yaz Ayına Yeni Saç Modeliniz ile Merhaba Deyin başlıklı makalemizde david, Kısa saç ve parfüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:yanlar kısa üstler uzun saç modelleri erkek,yanlar kısa üstler uzun saç modeli,yanları kısa üst uzun saç modeli erkek,yanlar kısa üstler uzun,yanlar kısa üstler uzun saç modeli erkek,yanlar 3 numara üstler uzun,erkek saç kesim modelleri yanlar kısa,yanlar kısa üstler uzun saç modelleri,yanlar kısa üstler uzun saç modeli erkek nasıl yapılır,yanlar 3 numara üstler uzun saç

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Plaj Havlusu Modelleri

Okullar yavaş yavaş kapanmaya başladı... Bu ne demek  oluyor ? Yani yaz mevsimine giriş başladı. Şimdi yazın keyfini çıkarma zamanı....

Kapat