Güncel Trend Moda Bilgileri
Karadayı Bıyığı Nasıl Yapılır?
26 Ocak 2013
yeni-moda

Karadayı Bıyığı Nasıl Yapılır?

Kenan imirzalıoğlu‘nun başrolünü oynadığı Karadayı dizisindeki bıyık modeli sık ve yana doğru uzun bir bıyık modelidir. Karadayı dizisindeki kenan imirzalıoğlunun bıyık modeli sık olduğu sürece herkese yakışmaktadır.

Bu model yapılırken önce bıyık kısmı normal şekilde bırakılmalıdır. Daha sonra bu modeli yapabilmek için bıyıkların uç kısımlarının yana doğru dik olarak kesilmesi gerekmektedir kara dayı bıyığı olabilmesi için. Bu modelin uç kısımları çok uzun olmasına gerek yoktur dudağın izi kadar yeterlidir.

Bu bıyık modeliyle önerebileceğimiz başka birşeyler ise bu modeli yaptıktan sonra hafif kirli sakal bırakmanızdır. Bu şekilde hem daha şık hemde farklı bir tarz yakalamış olursunuz buda sizi diğer kişilerden farklı olmanıza neden olacaktır.

karadayı-bıyık-modeli

Bir önceki yazımız olan Çizgili Gömlek için Kravat Seçimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde çizgili gömlek, desenli ve düz renk hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:karadayı bıyığı,BIYIK,karadayi biyik,bıyık şekilleri,kenan imirzalıoğlu bıyığı,sakal ve biyik modelleri,en güzel bıyık modelleri,erkek bıyık modelleri,kenan imirzalıoğlu bıyık,sakal modeli

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Uzun Boylu Erkekler için Giyim Önerileri

Dik çizgili elbiselerden kaçınmanız gereklidir. Çünki bu elbiseler sizi daha uzun gösterebilir buda biraz garip durabilir. Kurvaze takım giymeniz önerilmektedir...

Kapat