Güncel Trend Moda Bilgileri
Kirli Sakal Kimlere Yakışmaktadır?
19 Ocak 2013
yeni-moda

Kirli Sakal Kimlere Yakışmaktadır?

Kirli sakal daha çok esmer tenli olan kişilere yakışmaktadır. Kirli sakal tercih edecek kişilerin sakallarının çok seyrek olmaması gerekmektedir. Sakalının şeklininde düzgün olması gerekmektedir. Kirli sakalda eğer ters çıkışlar olduğu zaman güzel bir görüntü olmayacaktır o yüzden daha düz sakalları olan kişilere kirli sakal önerilmektedir. 

Kirli sakal ince yüzlü kişilere de  çok güzel yakışmaktadır veya yuvarlak hatlı yüzlere de yakışmaktadır. Yani her yüz şeklinde yakışmaktadır kirli sakal modeli. Sakal şekline dikkat edilmesi gerekmektedir , yanak kısımlarında boşluk olmaması gerekmektedir , bıyıklarda boşluk olmaması gerekmektedir. Sakalın kirli sakal olabilmesi için bir bütün olması gerekmektedir.

Kirli sakal bırakabilmek için 4 – 5 günlük bir sakal kirli sakal seviyesine gelmektedir. Eğer sakalınız uzun ise 1 numara gibi veya makine ile 0,5 denilen yani makinanın taraksız hali ile sakalı keserseniz kirli sakal modeli olarak sakala sahip olabilirsiniz.

kirli-sakal-modeli

Bir önceki yazımız olan Çizgili Gömlek için Kravat Seçimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde çizgili gömlek, desenli ve düz renk hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:kirli sakal modelleri,kirli sakal kimlere yakışır,kirli sakal nasıl yapılır,sakal kimlere yakışır,kirli sakal kime yakışır,seyrek sakal modelleri,sakal kime yakışır,kirli sakal nasıl olur,erkek kirli sakal modelleri

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2013 Koton Pantolon Modelleri

Özellikle gençlere hitap etmesi ile büyük başarılar imza atan Koton, sektörünün lider adreslerinden biri haline gelmiştir. Bakıldığı zaman hemen hemen...

Kapat