Güncel Trend Moda Bilgileri
Sık Traş Olunduğunda Sakallar Fazlamı Çıkar?
24 Nisan 2013
yeni-moda

Sık Traş Olunduğunda Sakallar Fazlamı Çıkar?

sakal-traş-modelleri

Erkeklerin çoğu tarafından merak edilen özellikle ergenliğe giden erkeklerin en çok merak ettiği konu sakalların daha fazla çıkması için traş olunmasımı gerekli yoksa traş sık sık olunmasada yine sakallar çıkarmı… Sık bir şekilde traş olmak sakalları daha hızlı veya daha gür şekilde çıkarmıcaktır. İstesenizde istemesenizde sakalınız çıkıcaktır tamamen genetik bir olaydır sakalın fazla veya az çıkması. Sık traş olmak sakalları daha sert yapmakla birlikte sakalın kalınmaşmasınada neden olacaktır.

Sık sık traş olmamanız gerekmektedir, bunun nedeni cildinizi tahriş etmesidir. Mümkünü olduğu kadar dinlendirmenizi öneririz sakallarınızı. Bu şekilde sakalınız daha sağlıklı olucaktır hemde cildinize zarar vermeden sakalınız uzuyacaktır.

Bir önceki yazımız olan Geniş Kalçalı Bayanlar için Bikini veya Mayo Seçimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde büyük beden, büyük kalça ve düz renk hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:sik traşı

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
2013 Yaz Hamile Kıyafetleri

Anne adaylarının da tatile ihtiyacı var! Hatta tatil en çok onların hakkı! Bu zorlu yolculukta stresi düşürmek ve anne-bebek sağlığı...

Kapat