Güncel Trend Moda Bilgileri
Küçük Kullanışlı Ahşap Evler
5 Ocak 2019
yeni-moda

Küçük Kullanışlı Ahşap Evler

Artık evler dünyada git  gide büyümekte vede her ev artık birbiri ile aynı olmaya başlamış durumda. Devamlı çalışan insanlar artık şehir gürültüsünden vede hava kirliliğinden sıkılmış durumda vede dinlenmeye stres atmaya ihtiyaç durmaya başlamıştır.

Şehir yaşantısından kurtulup kendinizi temiz havaya vede sakin bir yerlere atmak isteyen kişiler için ormanda , deniz kıyısında veya yerleşim yerlerinden uzak yerlerde rustik evlerin modası başlamış durumda. Bu ahşap evler hem ufak hemde kullanışlı olmaya başlamıştır.

Sizinde eğer bu şekilde bir planınız varsa birkaç fikir ve öneri sunabilirim. Aşağıda sizlere birkaç  ev modelini göstermekteyiz kendinize göre şekillendirip iyi yerleri kötü yerleri kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Saç Kırıklarının Nedenleri ve Çözümleri başlıklı makalemizde ne iyi gelir, Saç Kırıkları çözümü ve Saç Kırıkları nedeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Kadınlar için Yüz Şekline Göre Bere Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Soğuk havalarda bizi soğuktan koruyan berelerimiz bayanlar için çok güzel aksesuarlardır. Yani hem soğuktan korunmak için hemde şık gözükmek için...

Kapat