Güncel Trend Moda Bilgileri
Örgü Bere Modelleri
5 Nisan 2017
guncel-moda

Örgü Bere Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan bereler özellikle en çok tercih edilenleri örgü modelleri olduğunu biliyoruz. Berelerin tığ ve şiş gibi pek çok örülme var. Peki yöntemi nasıl modeller tercih edebiliriz. Çok fazla çeşitte olan modeller kafanızı karıştırabilir. Öncelikle bereyi nasıl takma istediğinize karar verin sonra desenlerinin nerede olacağına yada berede nasıl bir aksesuar istediğinizi düşünün.

Bu kış en çok gördüklerimize bakalım. Kuzu bere modelleri genelde çocuklar için yapıldığını düşünsek de  ayrım yapılmadan herkes bu modelli kullanabildi. Oldukça da sevimli olan bu bereler değişik bir spor şıklığı kattı kış boyunca, bu modellere düğmelerle göz yaparak ağız ekleyerek çok şirin çocuk şapkalarına da dönüştürebilirsiniz. Enseden ponponlu modellerde oldukça fazla tercih edildi. Bu modeli başınızdan geriye doğru kaydırarak kullanabilir yada tam başınızın sarmasını sağlayabilirsiniz. Ponponlar ister yanda ister arkada olabilir. Sökme bere modelleri oldukça tercih edilen modellerden uçlarının kıvrılması oldukça farklı bir hava katmakta uzun paltolarla kombine edildiğinde oldukça şık durmakta. Daha da değişik modeller istiyorsanız üç parçadan oluşan örgü modellerine bakabilirsiniz. Bu berelerin yapılışı çok ilginç başınızdayken de oldukça farklı duruyor. Zarif bir model olan hasır örgü modelinden de kendinize bir tane edinebilirsiniz, bu berenin zarif duruşu ince yapısı sizi daha şirin gösterecek ince olmasına rağmen oldukça da başınızı sıcak tutacaktır. Son olarak berelerinize taşlarla yada pullarla işleyerek de değişik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yan Tarafı Kısa Saç Modeli başlıklı makalemizde edilen, en çok ve kesimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Copyright © 2013 - 2019 Moda Haftası Güncel Trend Moda ve Sağlık Bilgileri

Devamını oku:
Kısa Saç Kadınlar için Her Zaman Kötü Değil

Saç modelleri üzerine karar veren kadınlar genellikle uzun saçları tercih etti. Ancak kısa saç kadınlar için sanıldığı kadar kötü değil....

Kapat