Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerindeki Gelişmeler

Günümüzde kadınlar iyice gelişen estetik yöntemleri sayesinde kendilerinde gerçekleşen ve hoşlarına gitmeyen neredeyse tüm sıkıntılardan uzaklaşabiliyorlar. Bunlardan en yaygını ise, cilt germe ve gençleştirme konularından biri olan yüz germe estetik operasyonlar olarak uygulanmaktadır.

Yüz germe operasyonlarında uzun süredir çalışmalar sürmesin rağmen, aynı şekilde sorunları ortadan daha kalıcı ve doğal görünüme sahip kılmak istenen kişiler için, yeni yöntemler de geliştiriliyor. Özellikle kadınlar arasında ameliyatsız yöntemlerin bulunuş daha olumlu etkiler yaratıyor ve cilt gençleştirme ve kırışıklıklardan kurtulmak için hiç düşünmeden bu yöntemleri deniyorlar. Ameliyatsız yüz germe konusunda kullanıla yeni yöntemin adı ise Örümcek Ağı Estetiği’dir. Örümcek ağı estetiğini yaptıran kadınların neredeyse tümünde son derece olumlu geri dönüşler olduğu da belirlenmiştir. Bu yöntemin bu derece tutulması altında birçok neden vardır. Cilt olan her yere rahatlıkla uygulanabilmekte ve cilde tazelik ve gerginlik kazandırmayı ameliyatsız yöntemler ile gerçekleştirmesi olmaktadır. Sosyal hayatı etkileyen herhangi bir sorunu da yaşatmaması örümcek ağı estetiğini başarılı kılan sebepler arasında yer alıyor. Cildin yaşlanma sebepleri ciltteki kolajen yapının kaybolması ve fibroplast ve elastan üretiminin de azalmasıdır. Örümcek ağı estetiği, bu 3 eksikliği, kişinin bünyesine yerleştirilen elastan iplerle vücudun reaksiyon vermesi şeklinde işlemektedir. Cildi yıpranması ne kadar ileriyse, uygulanacak ip sayısı adedi de ona göre artış gösterir. Bir diğer faydası ise, sadece yüzle kısıtlı kalmadan cilt olan her yerde yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Bu Yaz Bikininiz ile Fark Yaratın başlıklı makalemizde beyaz, bikini ve dantelli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 497 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
yeni-moda: Evet
2019-01-02 07:59:36
yorum ikonu
2017-10-28 14:06:30
yorum ikonu
2017-06-05 00:09:18
yorum ikonu
2017-01-19 13:44:18
yorum ikonu
2016-10-06 09:42:03
yorum ikonu
2016-06-01 00:59:13
Site içerisindeki içerikler ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Güncel Trend Moda Bilgileri