Güncel Trend Moda Bilgileri
Sakalda Çıkan Sivilceler
15 Haziran 2015
yeni-moda

Sakalda Çıkan Sivilceler

tıraş-sonrası-sivilce

Bu konumuzda çoğu erkeklerin rahatsız olduğu fakat bir çözüm üretemediği problem olan sakal sonrası sivilceye benzer kırmızı lekelerden nasıl kurtulacağınızı anlatacağım.

Öncelikle bu lekeler neden oluşur onu söylemekte fayda var. Bu sivilceye benzer yaralar yüzünüzdeki gözeneklerin toz veya pislikten dolayı hava almaması , kapalı olmasından kaynaklanan bir problemdir. Özellikle tıraş olduktan sonra bu lekeler daha fazla belirginleşir veya tıraştan sonra daha fazla şekilde ortaya çıkar. Bunun nedeni ise tıraştan sonra yüzünüzü güzel temizlemediğiniz için yeni çıkan sakalların yol bulamamasından kaynaklıdır. Tıraş olmadan önce güzelcene yüzünü sıcak su ile iyice yumuşatmanız gerekir. Ondan sonra tıraş işlemine başlamalısınız. Tıraş olduktan sonra yapmanız gereken ilk işlem ise önce yüzünüzü güzelce yıkayınız. Bu yıkama işlemini Sebamed markasının yüz temizleme için ürettiği sabun ile yapınız. Fiyatı 10 12 tl civarıdır. Bu yüz yıkama işlemi bittikten sonra ise yüzünüzü tonik ile iyice temizleyiniz. En son işlem olarak da tıraş losyonu ile yüzünüzü yumuşatmanız olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Calzedonia Yeni Ürünleri başlıklı makalemizde bikini, fiyat ve indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

Devamını oku:
Diz Kısmı Kesilmiş Jean

2015 yılı yaz ayında belkide farkında olmadığınız fakat en çok tercih edilen kot modelinden biriside diz kısmı kesilmiş kot pantolonlardır....

Kapat